37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 91: | Rad 91: | ||
|- | |- | ||
|Jump, jive an' wail|| | |Jump, jive an' wail|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 2 mars 1999|2 mars 1999]]''' ||rowspan= "7"|Göingeflickorna||Det växte en blomma|| | |||
|- | |||
|Livets ljusa sida|| | |||
|- | |||
|Min barndoms lyckliga vår|| | |||
|- | |||
|Kära Mor||{{spotify|id=0WWfUk9cM1RdhBAu1fZlAj}} | |||
|- | |||
|Jag ska gå genom tysta skyar|| | |||
|- | |||
|The James Bond Theme|| | |||
|- | |||
|Vårt Göingeland||{{spotify|id=57ARH7QSLqcMDpzGugLiDI}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' ||rowspan= "9"|Erik Lihms Duo||Nocturne || | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' ||rowspan= "9"|Erik Lihms Duo||Nocturne || |
redigeringar