37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 140: | Rad 140: | ||
||Tre goda skäl||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2Mjem4vrdGq8c6aJv5hO7t]]</center> | ||Tre goda skäl||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2Mjem4vrdGq8c6aJv5hO7t]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 42.18|18]]''' ||rowspan= "2"| Cookies 'N' Beans|| The boy is mine||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0C57rLZUCa8zdLgQ6oQxD4]]</center> | |||
|- | |||
||Tomorrow's Such a Long time Away||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2zvoS9fyezfYZRXa2WiFFH]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Majsång|| | |||
|- | |||
|Adios Amigos| | |||
|- | |||
|I'll be there for you|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar