37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 124: | Rad 124: | ||
||Top Cats||Baby Doll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7zvpK2YrJx4sFmW9n2WqF5]]</center> | ||Top Cats||Baby Doll||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7zvpK2YrJx4sFmW9n2WqF5]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 42.16|16]]''' ||rowspan= "2"| Rasmus Seebach|| Natteravn||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3Yvi7vnCCYHfSi8fz8aZAe]]</center> | ||
|- | |- | ||
||Sirenerne||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0CP7EKFObHf0xpcYKb5t72]]</center> | ||Sirenerne||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0CP7EKFObHf0xpcYKb5t72]]</center> | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "4"| Husbandet ''(bingomusik)''||Re-Sepp-Ten (Vi er Røde, Vi er Hvide)|| | |||
|- | |||
|Hip Hurra - Det´ min fødelsdag|| | |||
|- | |||
|Du´ Det Dejligeste|| | |||
|- | |||
|Hva´ Gør vi nu, lille du?|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar