37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 102: | Rad 102: | ||
||Babsan||Ge mig en spanjor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6eyc1VCC3eYJE2h1VGneb9]]</center> | ||Babsan||Ge mig en spanjor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6eyc1VCC3eYJE2h1VGneb9]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 42.14|14]]''' ||Sanna Nielsen||Heart of Gold|| | ||
|- | |- | ||
||Ulrik Munther||Soldiers||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7GFLesaZQXDbwzgc4NffG9]]</center> | ||Ulrik Munther||Soldiers||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7GFLesaZQXDbwzgc4NffG9]]</center> | ||
|- | |||
||Sean Banan||Sean den förste Banan||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5J2UfqBylH8jDQZJnxby81]]</center> | |||
|- | |||
| Sten Nilsson och Christina Lindberg||Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Tomas Ledin||Du kan lita på mig||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3B6bFntJAX3KYREWk92aJL]]</center> | |||
|- | |||
||Lay me your body down||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5noEa1Yy3orTmy2ltHgkDK]]</center> | |||
|- | |||
| rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Blått och guld|| | |||
|- | |||
||Fool's gold|| | |||
|- | |||
||Kaliforniens guld || | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar