37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 80: | Rad 80: | ||
|Never Let It Go||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5HVHf3Spy7jT5tMOqUti4p]]</center> | |Never Let It Go||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5HVHf3Spy7jT5tMOqUti4p]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 42.11|11]]''' || rowspan= "2"| Matz Bladhs|| En liten femöres kola||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6QFPtRQJTjOrJy53e5gajb]]</center> | ||
|- | |- | ||
|Klappar ditt hjärta bara för mig||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5CWYYwWRD25J541r65PmoC]]</center> | |Klappar ditt hjärta bara för mig||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5CWYYwWRD25J541r65PmoC]]</center> | ||
|- | |||
|Den gamla Moraklockan||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1qGfHzMqo2Iwy5bM7pKVXU]]</center> | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 42.12|12]]''' ||Sonja Aldén||I din himmel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1iOuqW1FcOCYckhkPi7NkZ]]</center> | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar