38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||Kärlekens spel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6IqcWWGGJZIQbOZp3BFAtt]]</center> | ||Kärlekens spel||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6IqcWWGGJZIQbOZp3BFAtt]]</center> | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.16|16]]''' || rowspan= "9"|Schytts ||When you walk in the room|| | |||
|- | |||
||Heja Blåvitt||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5dcw4QQjB6TpQOxsVOn6iA]]</center> | |||
|- | |||
||Radio Luxemburg || | |||
|- | |||
||Allt vad du vill|| | |||
|- | |||
||Jag var så kär|| | |||
|- | |||
||I min dröm är du min|| | |||
|- | |||
||Hit kommer jag nog inte mer|| | |||
|- | |||
||Om du inte kommer hem ikväll|| | |||
|- | |||
||Du är som en sommardag||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2CZmSe1iR4BqA2ReCJFhuE]]</center> | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar