37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 101: | Rad 101: | ||
|- | |- | ||
||Husbandet & Jakob Sollerma''(bingomusik)''||Hvad gør vi nu, lille du|| | ||Husbandet & Jakob Sollerma''(bingomusik)''||Hvad gør vi nu, lille du|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "14"| '''[[Avsnitt 39.08|8]]''' ||Linda Bengtzing & Lena O Björkén||Som en bro över mörka vatten|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Champions of Rock||Radio ga ga|| | |||
|- | |||
||We Will Rock You|| | |||
|- | |||
||We are the Champions|| | |||
|- | |||
| rowspan= "9"|Husbandet & Lars Roos ''(bingomusik)'' || Bred dina vida vingar|| | |||
|- | |||
|| Loftena kunna ej svika|| | |||
|- | |||
||Jag har hört om en stad|| | |||
|- | |||
||De komma från öst och väst|| | |||
|- | |||
||Barnatro|| | |||
|- | |||
||Där rosor aldrig dör|| | |||
|- | |||
||Pärleporten|| | |||
|- | |||
||Var jag går i skogar berg och dalar|| | |||
|- | |||
||O store gud|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar