37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 22: | Rad 22: | ||
| Larz-Kristerz och Eva Eastwood ||Hjärtat bankar|| | | Larz-Kristerz och Eva Eastwood ||Hjärtat bankar|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 42.05|5]]''' || Arvingarna & Rickard Herrey || Diggiloo diggiley|| | ||
|- | |- | ||
| Arvingarna|| | | rowspan= "4"| Arvingarna||Ingen än större än vi | ||
|- | |||
||Det svär jag på|| | |||
|- | |||
|Bo Diddley|| | |||
|- | |||
|Eloise|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar