37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
||
Rad 16: | Rad 16: | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.14|14]]''' || Celine Dion||A New Day Has Come||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1Hck0Y3AgGLIvv9pRuq3ti]]</center> | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.14|14]]''' || Celine Dion||A New Day Has Come||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1Hck0Y3AgGLIvv9pRuq3ti]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.15|15]]''' || Per Gessle||I Wanna Be Your Boyfriend || | | style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 22.15|15]]''' || Per Gessle||I Wanna Be Your Boyfriend || | ||
|- | |||
||Jan Johansen||Vågar Du || | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.17|17]]''' || Eskobar och Eva Dahlgren||Someone New|| | | style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 22.17|17]]''' || Eskobar och Eva Dahlgren||Someone New|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Avsnitt 22.18|18]]''' ||rowspan= "2"| Alive ||Det Är Över Nu|| | ||
|- | |- | ||
||Långt Bort Men Nära|| | ||Långt Bort Men Nära|| | ||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar