37 699
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Sailing|| | |Sailing|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 01.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Jill Johnson||When I get older||{{spotify|id=1cwYCkNEyLUSNvlso1xRdM}} | |||
|- | |||
|Rose garden||{{spotify|id=1u2q16ChiIlXNuRrl7WDqt}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Here comes the sun|| | |||
|- | |||
|Sun is shining|| | |||
|- | |||
|Sol, vind och vatten|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar