Vinster i tvåans bingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 948: | Rad 948: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.02|2]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, Solresa 10.000 kr, Solresa 15.000 kr, Solresa 20.000 kr, Mexico, Florida, Du väljer vinsten 3.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.02|2]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, Solresa 10.000 kr, Solresa 15.000 kr, Solresa 20.000 kr, Mexico, Florida, Du väljer vinsten 3.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.03|3]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 750 kr, 2.500 kr, 7.500 kr, 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.04|4]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 2.500 kr, Resa 15.00 kr, Resa 25.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Bilduellen Volkswagen | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |