37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 984: | Rad 984: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.20|20]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 750 kr, 2.500 kr, 7.500 kr, 10.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.20|20]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 750 kr, 2.500 kr, 7.500 kr, 10.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.21|21]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Du väljer vinsten 2.000 kr, Du väljer vinsten 2.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.22|22]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 750 kr, 2.500 kr, 7.500 kr, 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.23|23]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Resa 20.000 kr Du väljer vinsten 2.000 kr, Du väljer vinsten 3.500 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.24|24]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Resa 25.000 kr, Du väljer vinsten 2.000 kr, Du väljer vinsten 3.500 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar