37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 847: | Rad 847: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 54.01|1]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Resa 35.000 kr, Du väljer vinsten 2.500 kr, Du väljer vinsten 3.500 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 54.01|1]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Resa 35.000 kr, Du väljer vinsten 2.500 kr, Du väljer vinsten 3.500 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 54.02|2]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 2.500 kr, Resa 15.000 kr, Resa 25.000 kr, Du väljer vinsten 2.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Volkswagen Golf Sportscombi TSI 110 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 54.03|3]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, Resa 25.000 kr, Resa 50.000 kr, Du väljer vinsten 3.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 54.04|4]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, resa 20.000 kr, Resa 35.000 kr, Du väljer vinsten 2.500 kr, Du väljer vinsten 3.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar