37 964
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 193: | Rad 193: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||2 Sommarbingolotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Volvo S40 DRIVe S/S, Indien, Volvo V50 DRIVe S/S, Thailand, Volvo X30 DRIVe S/S, Italien, Volvo V70 DRIVe | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||2 Sommarbingolotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Volvo S40 DRIVe S/S, Indien, Volvo V50 DRIVe S/S, Thailand, Volvo X30 DRIVe S/S, Italien, Volvo V70 DRIVe | ||
|} | |||
===Säsong 39=== | |||
{|class="wikitable" | |||
|- | |||
! # | |||
! Vinster | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.01|1]]'''|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.02|2]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Cypern, LCD-TV, Cyklar, Volvo V50 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.03|3]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 100.000 kr, AudioVideo, Fritidsresor, Jackpothjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.04|4]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Finalspelet, Nya Volvo S60 D3, Weekend i Göteborg, Mobiltelefon, Volvo C70 Cab, Sport & Fritid, Hus Hem & Trädgård, Volvo V70 DRIVe, Tunisien | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.05|5]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Volvo V70 DRIVe, Finalspelet, Volvo C30 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.06|6]]'''|||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Lanzarote, La Gomera, Maldiverna, Finalspelet, Domikanska Rep., Systemkamera | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.07|7]]'''||| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.08|8]]'''||| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.09|9]]'''|||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Matplats, Espressomaskn, Möbler, Finalspelet, Vägg-TV, Sport & Fritid | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.10|10]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Volvo V70 DRIVe, Finalspelet, Volvo C30 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.11|11]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Volvo V50 DRIVe, La Gomera, LCD-TV, Cyklar | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.12|12]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 100.000 kr, Jackpothjulet, AudioVideo, Fritidsresor | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.13|13]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 100.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.14|14]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Philips Köks-TV, Philips Rakapparat, Philips Hemmabiosalong, Finalspelet, Philips Nätverksmusikspelare, Sport & Fritid | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.15|15]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Volvo V50 DRIVe, Finalspelet, Volvo C30 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.16|16]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 100.000 kr, Jackpothjulet, AudioVideo, Fritidsresor, | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.17|17]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hus Hem & Trädgård, Massagedyna, Stekpanneset, Induktionsspis, Nytt kök, Finalspelet, Thailand, Frukostset, Mat, Sport & Fritid | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.18|18]]'''||Ny Bingolott, BingoLottos Julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Volvo 50 DRIVe, Finalspelet, Volvo C30 DRIVe | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.19|19]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Volvo S40 DRIVe, Gran Canaria, LCD-TV, Cyklar | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 39.20|20]]'''||Miljonbingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 10.000 kr, Mexico, Sony Ericsson C8, Philips HD Hemmabio, Volvo XC60 D3, Heminredning, Sport & Fritid, Volvo S60 D3, Thailand, Disneyland Paris | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar