37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 950: | Rad 950: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.02|2]]'''||2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, Solresa 10.000 kr, Solresa 15.000 kr, Solresa 20.000 kr, Maldiverna, Thailand, Du väljer vinsten 3.500 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.02|2]]'''||2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, Solresa 10.000 kr, Solresa 15.000 kr, Solresa 20.000 kr, Maldiverna, Thailand, Du väljer vinsten 3.500 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.03|3]]'''||2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 50.000 kr, Resa 25.000 kr, Du väljer vinsten 2.500 kr, Du väljer vinsten 3.000 kr, Du väljer vinsten 3.500 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Bilduellen Volkswagen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 56.04|4]]'''||2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, Resa 20.000 kr, Resa 50.000 kr, Du väljer vinsten 3.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar