37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 401: | Rad 401: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Semesterresa, Vitvaror, Volvo V60 T5 Momentum, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Semesterresa, Vitvaror, Volvo V60 T5 Momentum, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 100.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.02|2]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Semesterresa, Mat, Volvo V40 D3 Momentum, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.0000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.03|3]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning 50.000 kr, Semesterresa, Mat, Volvo V70 D3 Momentum, Finalspelet, Du väljer vinsten 80.000 kr, Du väljer vinsten 100.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.04|4]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Home Makeover, Volvo V60 D3 Momentum, Semesterresa, Hem & Verktyg, Finalspelet, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 75.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar