37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 471: | Rad 471: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.07|7]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mat, Köksmöbler, Heminredning, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.07|7]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mat, Köksmöbler, Heminredning, Hemelektronik, Semesterresa, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.08|8]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Barnens leksaker, Heminredning, Hemelektronik, Mat, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.09|9]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Hem & Verktyg, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mallorca, Barnens leksaker, Mat, Volkswagen high up!, Heminredning, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar