37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 73: | Rad 73: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.09|9]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.09|9]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.10|10]]'''||Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.10|10]]'''||Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.11|11]]'''||Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.11|11]]'''||Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.18|18]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Inredning 15.000 kr, Mode & Skönhet 10.000 kr, Res vart du vill 50.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Volkswagen Passat GTE | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.19|19]]'''||Ny bingolott, Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, 20.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr, 250.000 kr, 500.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar