37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Säsong 61) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.17|17]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.17|17]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 15.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.25|25]]'''||Ny bingolott, Färgfemman, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, 20.000 kr, 25.000 kr, 50.000 kr, 75.000 kr, 100.000 kr, 150.000 kr, 250.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar