37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 290: | Rad 290: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.18|18]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.18|18]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.19|19]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagsinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Färgfemman<br> | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.20|20]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.21|21]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 20.000 kr, Färgfemman <br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 64.22|22]]'''||'''Bricka 1:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Res vart du vill 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Färgfemman<br>'''Bricka 2:''' Ny bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, 10.000 kr, 25.000 kr, Finalspelet | |||
|} | |} | ||
redigeringar