Vinster i 2:ans bingo: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) m (→Säsong 62) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 195: | Rad 195: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.11|11]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.11|11]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.12|12]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.13|13]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.14|14]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.15|15]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.16|16]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr Resa 20.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 62.17|17]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |