37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 123: | Rad 123: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 01.07|7]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 10.000 kr, Kläder 10.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Roc TSI 115 | |style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 01.07|7]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 10.000 kr, Kläder 10.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Roc TSI 115 | ||
|} | |} | ||
===Säsong 61=== | |||
{|class="wikitable" | |||
|- | |||
! # | |||
! Vinster | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.01|1]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.02|2]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.03|3]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kläder 10.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.04|4]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.05|5]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.06|6]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kläder 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Roc TSI 115 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.07|7]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.08|8]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.09|9]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.500 kr, 10.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.10|10]]'''||Ny Bingolott, Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kläder 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.11|11]]'''||Ny Bingolott, Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.12|12]]'''||Ny Bingolott, Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.13|13]]'''||Ny Bingolott, Bingolottos julkalender, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kläder 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Roc TSI 115 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.14|14]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.15|15]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektornik 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.16|16]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kläder 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.17|17]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.18|18]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Sport & Fritid 5.000 kr, Semesterresa 20.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr, Volkswagen Passat TSI 150 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 61.19|19]]'''||Ny Bingolott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Semesterresa 30.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Roc TSI 110 | |||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar