37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 217: | Rad 217: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.04|4]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Finalspelet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.04|4]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Resa 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.05|5]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.05|5]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Resa 20.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.06|6]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.06|6]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | ||
Rad 226: | Rad 226: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.09|9]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.09|9]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.10|10]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Finalspelet | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.10|10]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Finalspelet | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.11|11]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.11|11]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.12|12]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.12|12]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.13|13]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 15.00 kr, Finalspelet, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.14|14]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.15|15]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Res vart du vill 30.000 kr, Vinstmagasinet 5.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.16|16]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Fixa hemma 5.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.400 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Volkswagen Taigo TSI 110 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.17|17]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, Hemelektronik 15.000 kr, Res vart du vill 20.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 10.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.18|18]]'''||Färgfemman skraplott, 100 kr, 200 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, Fixa hemma 5.000 kr, res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 63.19|19]]'''||Sverigelotten, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mode & Skönhet 5.000 kr, Inredning 20.000 kr, Res vart du vill 25.000 kr, Vinstmagasinet 7.500 kr, Vinstmagasinet 15.000 kr, Vinstmagasinet 25.000 kr, Volkswange Id. 3 | |||
|} | |} | ||
redigeringar