37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.04|4]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 10.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.04|4]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.500 kr, 10.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Volkswagen T-Cross TSI 95 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.05|5]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 5.000 kr, Du väljer vinsten 5.000 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr, Finalspelet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 59.06|6]]'''||Ny bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, 1.000 kr, 15.000 kr, Du väljer vinsten 7.500 kr, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr, Du väljer vinsten 30.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar