37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(8 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 34: | Rad 34: | ||
|- | |- | ||
|Matstegen||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Matstegen||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.06|6]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.06|6]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | ||
Rad 104: | Rad 98: | ||
|- | |- | ||
|20.000 kr||099-26 600 ||9.90 kr|| | |20.000 kr||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.17|17]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbelhjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.18|18]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.19|19]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.20|20]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.21|21]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.22|22]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.23|23]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.24|24]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.25|25]]'''||Dubbelhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tre steget||099-92 900||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar