37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- | style="text-align: center;"| '''Säsong 64''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| |- |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''1'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| |- |Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| |- |Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| |- |}') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(22 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.02|2]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Matstegen||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.03|3]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Stödpaket||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.04|4]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rena snurren||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.05|5]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Matstegen||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.06|6]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.07|7]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Stödpaketet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.08|8]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rena snurren||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.09|9]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|20.000 kr||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.10|10]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbelhjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.11|11]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.12|12]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rena snurren||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.13|13]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.14|14]]'''||Dubbelhjulet||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|Stora påskvinsten||099-19 900 ||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.15|15]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.16|16]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|20.000 kr||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.17|17]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbelhjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.18|18]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.19|19]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.20|20]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.21|21]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.22|22]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.23|23]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.24|24]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.25|25]]'''||Dubbelhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tre steget||099-92 900||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar