37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 126: | Rad 126: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.22|22]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.22|22]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 64.23|23]]'''||Dubbletten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar