37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 16: | Rad 16: | ||
|- | |- | ||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.04|4]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbelhjulet||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar