37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(14 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 16: | Rad 16: | ||
|- | |- | ||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.04|4]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbelhjulet||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.05|5]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.06|6]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Guldklimpen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.07|7]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Guldklimpen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.08|8]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Guldklimpen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.09|9]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.10|10]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.11|11]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.12|12]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.13|13]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.14|14]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.15|15]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Kontantakuten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resehjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.16|16]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Stjärnstrutarna ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 63.17|17]]'''||Julklappen||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Pepparkakshusen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.18|18]]'''||Julhjulet ||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-19 100||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 63.19|19]]'''||Rena snurren||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nyårshjulet||099-92 900||14.95 kr|| | |||
|- | |||
|Nyårsmiljonen||099-19 100||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar