Telefonnummer/Säsong 63: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.01|1]]'''||Flaxhjulet ||099-14 400||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.01|1]]'''||Flaxhjulet ||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 63.02|2]]'''||Flaxhjulet ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |