37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 96: | Rad 96: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 60.16|16]]'''||Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 60.16|16]]'''||Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | ||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 60.17|17]]'''||Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| |
redigeringar