37 965
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad |- |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''18'''||Bingo||0718-110 07||okänd |- ||Joker||031-...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(3 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 2: | Rad 2: | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 06.01|1]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |||
|- | |||
||Jokern||031-80 63 45||Göteborgstaxa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 06.02|2]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |||
|- | |||
||Jokern||031-80 63 45||Göteborgstaxa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |||
|- | |||
||Joker||031-25 03 00||Göteborgstaxa | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 06.18|18]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 06.18|18]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | ||
|- | |- | ||
||Joker||031-25 03 00||Göteborgstaxa | ||Joker||031-25 03 00||Göteborgstaxa | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 06.20|20]]'''||Bingo||0718-110 07||okänd | |||
|- | |||
||Joker/Stora Jackpotchansen||031-25 03 00||Göteborgstaxa | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar