37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(9 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 64: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.11|11]]'''||Bilbingo ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.12|12]]'''||Bilbingo ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.13|13]]'''||Kappsäcken ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.14|14]]'''||Kuporna||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.15|15]]'''||Kuporna||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.16|16]]'''||Kuporna||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.17|17]]'''||Julklappen||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.18|18]]'''||Julhjulet ||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-19 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 59.19|19]]'''||Nyårsmiljonen ||099-19 100||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilturen ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resten av Färgfemman||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar