37 965
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 112: | Rad 112: | ||
|- | |- | ||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 59.19|19]]'''||Nyårsmiljonen ||099-19 100||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilturen ||099-19 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resten av Färgfemman||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar