37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 116: | Rad 116: | ||
|- | |- | ||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.19|19]]'''||Nyårsraketen ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nyårsmiljonen ||099-19 000||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilchansen ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resten av Färgfemman||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar