37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(11 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.08|8]]'''|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.08|8]]'''||Telefonfemman||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | ||
Rad 53: | Rad 53: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]'''||Telefonfemman||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.10|10]]'''||Spargrisarna||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.11|11]]'''||Spargrisarna||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.12|12]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.13|13]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.14|14]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.15|15]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.16|16]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.17|17]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.18|18]]'''||Julklappssäcken ||099-29 900||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julmiljonen ||099-19 000||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.19|19]]'''||Nyårsraketen ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nyårsmiljonen ||099-19 000||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilchansen ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Resten av Färgfemman||099-19 900||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar