37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 107: | Rad 107: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.18|18]]'''||Julklappssäcken ||099-29 900||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julmiljonen ||099-19 000||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Färgfemman ||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar