37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 63: | Rad 63: | ||
|- | |- | ||
|100.000 kr ||099-25 500||9.90 kr|| | |100.000 kr ||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.11|11]]'''||Julkalendern||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|Vinn bilen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar