Telefonnummer/Säsong 55: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 69: | Rad 69: | ||
|- | |- | ||
|Vinn bilen||099-25 500||9.90 kr|| | |Vinn bilen||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.12|12]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |