37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- | style="text-align: center;"| '''Säsong 55''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| |- |}') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(20 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 5: | Rad 5: | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Säsong 55]]''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| | | style="text-align: center;"| '''[[Säsong 55]]''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.01|1]]'''||Nummerplåten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.02|2]]'''||Nummerplåten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.03|3]]'''||Nummerplåten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.04|4]]'''||Nummerplåten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.05|5]]'''||Kontanter||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.06|6]]'''||Telefonfemman||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.07|7]]'''||Bilchansen ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.08|8]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.09|9]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.10|10]]'''||Julkalendern||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|100.000 kr ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.11|11]]'''||Julkalendern||099-92 900||14.90 kr|| | |||
|- | |||
|Vinn bilen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.12|12]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.13|13]]'''||Nummerplåten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.14|14]]'''||Telefonfemman||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.15|15]]'''||Tolvan||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.16|16]]'''||Guldruschen||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.17|17]]'''||Julklappspengar||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 55.18|18]]'''||Julmiljonen||099-19 000||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julklappssäcken||099-29 900||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Leksaker ||099-16 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb|| 099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|FärgFemman DeLuxe|| 099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 55.19|19]]'''||Nyårsmiljonen ||099-19 000||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Smällkaramellen ||099-29 900||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilen ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Miljonhjulet || 099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bubbeltornet||099-16 600||9.90 kr|| | |||
|} | |} |
redigeringar