Telefonnummer/Säsong 55: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra |- | style="text-align: center;"| '''Säsong 55''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| |- |}') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 4: | Rad 4: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Säsong 55]]''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| | | style="text-align: center;"| '''[[Säsong 55]]''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| | ||
|- | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 55.01|1]]'''||Nummerplåten ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rubb och Stubb ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |