37 942
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(14 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 53: | Rad 53: | ||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.09|9]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Nummerplåten||099-315 55||9.90 kr|| | |Nummerplåten||099-315 55||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.10|10]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.11|11]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.12|12]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 54.13|13]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Påskraketerna ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Påskägget||099-313 33||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Sista minuten||099-314 44||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.14|14]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rondellen||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.15|15]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Stegen||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 54.16|16]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Agnetas karameller||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|MMS||070-425 61 05|| || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.17|17]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Telefonfemman||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.18|18]]'''||Tolvan||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Lottas bingobollar||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.19|19]]'''||Mellanspelet||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bingochansen||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hurtigruten||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 54.20|20]]'''||Landskapsspelet||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten ||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|MMS||070-425 61 05|| || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.21|21]]'''||Telefonfemman||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten ||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.22|22]]'''|| Landskapsspelet||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nummerplåten ||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 54.23|23]]'''|| Nummerplåten ||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 54.24|24]]'''|| Bingochansen ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Fifty-Fifty||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-311 11||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar