37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(5 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 88: | Rad 88: | ||
|- | |- | ||
|Slutspelet ||099-315 45||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 53.15|15]]'''||Jackpotten ||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Pepparkakshusen||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 53.16|16]]'''||Jackpotten ||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Pepparkakshusen||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 53.17|17]]'''||Jackpotten ||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilchansen||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 53.18|18]]'''||Julmiljonen||099-560 00||19.90 kr|| | |||
|- | |||
|Leksaker ||099-313 33||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julklappssäcken ||099-315 55||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten ||099-314 44||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|JulFärgfemman ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 53.19|19]]'''||Jackpotten ||099-312 22||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Miljonhjulet ||099-311 11||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand + 5.000 kr ||099-315 15||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Nyårsrakterna ||099-314 44||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar