Telefonnummer/Säsong 45: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
||1000 kr ||099-315 70||9.95 kr||2, 4, 7 | ||1000 kr ||099-315 70||9.95 kr||2, 4, 7 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 45.02|2]]'''||Frispelet||099-315 45||9.95 kr|| | |||
|- | |||
||Jackpott ||099-315 80||9.95 kr|| | |||
|- | |||
||Mallorca ||099-315 70||9.95 kr||1, 6, 4 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |