37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 84: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
||Önskeresan||099-445 45 ||7.50 kr||3, 4, 6 | ||Önskeresan||099-445 45 ||7.50 kr||3, 4, 6 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 38.22|22]]'''||25.000 kr||099-441 41||7.90 kr||1, 5, 9 | |||
|- | |||
||10.000 kr||099-445 45 ||7.50 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||Volvo S80 Bröllopsbilen||099-315 45||9.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]'''||Volvo S80 Bröllopsbilen||099-315 45||9.90 kr|| |
redigeringar