37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 52: | Rad 52: | ||
|- | |- | ||
||50.000 kr||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 7 | ||50.000 kr||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 7 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.13|13]]'''||Volvo S80||099-310 00||9.90 kr vara överskottet till SHIF Alpina kommitté|| | |||
|- | |||
||Resespecialien Las Vegas||099-436 36 ||4.95 kr||6, 7, 9 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar