37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 73: | Rad 73: | ||
||Bondens bröllopsresa||099-436 36 ||4.95 kr||0, 1, 4 | ||Bondens bröllopsresa||099-436 36 ||4.95 kr||0, 1, 4 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.18|18]]'''||Möbler / Folkets Önskeklappar / Mer (H)jul / Kontantvinst - Dolda kameran/ Tobbe Trollkarls Magiska Resa||099-435 35 ||4.95 kr||0, 4, 6 (Möbler) / 3, 5, 8 (Folkets Önskeklappar) / 7, 8, 9 / 0, 6, 7 (Mer (H)jul) / 1, 2, 5 (Kontantvinst - Dolda kameran) / 1, 4, 7 (Tobbe Trollkarls Magiska Resa) | |||
|- | |||
|Childhoodbilen||099-325 80||9.90 kr vara 8.50 går till Childhood|| | |||
|} | |} |
redigeringar