37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(4 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 57: | Rad 57: | ||
||Resespecialien Las Vegas||099-436 36 ||4.95 kr||6, 7, 9 | ||Resespecialien Las Vegas||099-436 36 ||4.95 kr||6, 7, 9 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.14|14]]'''|Designade massagefåtöljer||099-435 35||4.95 kr||1, 6, 7 | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.14|14]]'''||Designade massagefåtöljer||099-435 35||4.95 kr||1, 6, 7 | ||
|- | |- | ||
||Drömresa Cook Islands||099-436 36 ||4.95 kr||1, 3, 4 | ||Drömresa Cook Islands||099-436 36 ||4.95 kr||1, 3, 4 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.15|15]]'''||10.000 kr Bensin||099-435 35||4.95 kr||1, 5, 9 | |||
|- | |||
||Varm Jul - Gran Canaria||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.16|16]]'''||Julmat||099-435 35||4.95 kr||0, 1, 3 | |||
|- | |||
||Rickards drömvinst - Nya Zeeland||099-436 36 ||4.95 kr||5, 6, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.17|17]]'''||Julklappspengar||099-435 35||4.95 kr||3, 5, 8 | |||
|- | |||
||Bondens bröllopsresa||099-436 36 ||4.95 kr||0, 1, 4 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.18|18]]'''||Möbler / Folkets Önskeklappar / Mer (H)jul / Kontantvinst - Dolda kameran/ Tobbe Trollkarls Magiska Resa||099-435 35 ||4.95 kr||0, 4, 6 (Möbler) / 3, 5, 8 (Folkets Önskeklappar) / 7, 8, 9 / 0, 6, 7 (Mer (H)jul) / 1, 2, 5 (Kontantvinst - Dolda kameran) / 1, 4, 7 (Tobbe Trollkarls Magiska Resa) | |||
|- | |||
|Childhoodbilen||099-325 80||9.90 kr vara 8.50 går till Childhood|| | |||
|} | |} |
redigeringar