37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 48: | Rad 48: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 31.11|11]]'''||Lyckotavlorna/Stegen/Platt-TV och DVD||099-436 36||4.95 kr|| | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 31.11|11]]'''||Lyckotavlorna/Stegen/Platt-TV och DVD||099-436 36||4.95 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 31.12|12]]'''||Metropolitan, New York||099-435 35||4.95 kr|| | |||
|- | |||
||50.000 kr||099-436 36 ||4.95 kr||1, 4, 7 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar