37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
||
(11 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 35: | Rad 35: | ||
||Martins bingobod||099-236 36||3.95 kr | ||Martins bingobod||099-236 36||3.95 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.09|9]]'''||Drömresan till Sydafrika||099-235 35||3.95 kr | |||
|- | |||
||Sydney||099-236 36||3.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.10|10]]'''||Kenya||099-235 35||3.95 kr | |||
|- | |||
||Madeira ||099-236 36||3.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 29.11|11]]'''||Guldnumret||054-10 20 00||Karlstadstaxa | |||
|- | |||
||Parspelet||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
||Tror du på Värmland?||099-232 01||3.95 kr | |||
|- | |||
||Tror du på Sverige?||099-232 02||3.95 kr | |||
|- | |||
||Peppes resa||099-235 35 ||3.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.12|12]]'''||Vinresa||099-235 35||3.95 kr | |||
|- | |||
||OS i Turin||099-236 36||3.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.13|13]]'''||Kryssa på Nilen||099-435 35||4.95 kr | |||
|- | |||
||Julshopping i London||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.14|14]]'''||Harley Davidson Sportster 883 Std||099-435 35||4.95 kr | |||
|- | |||
||Resa till New York||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.15|15]]'''||Kikkis Kanarieöarna||099-435 35||4.95 kr | |||
|- | |||
||Julklappspengar||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.16|16]]'''||Paradisresa till Santa Lucia ||099-435 35||4.95 kr | |||
|- | |||
||Tidernas julklapp||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 29.17|17]]'''||Resa till New York||099-435 35||4.95 kr | |||
|- | |||
||Resa till Malaysia||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 29.18|18]]'''||Volvo C70||099-325 80 ||9.90 kr (á 8.50 till Childhood) | |||
|- | |||
||Resa till New York<br>Mannerströms julbord<br>Christian Olssons resa<br>Stora julklappspaketet ||099-436 36||4.95 kr | |||
|- | |||
||Parspelet||099-432 32||4.95 kr | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar